Dnes EXTRA sleva 70% na všechno, slevový kód: 14091009

Časté otázky (FAQ)

Co je Texona?

Internetový second hand Texona je jedním z největších online prodejců použitého oblečení na českém trhu. Našim zákazníkům nabízíme kvalitní značkové second hand i outlet oblečení z předních západoevropských metropolí za atraktivní ceny. Neplaťte zbytečně vysoké částky za oblečení. U nás najdete značkové second hand oblečení za zlomek ceny oproti klasickým obchodům.

Proč nakupovat v second handu?

Jedním z hlavních důvodů je samozřejmě cena. Ani nejlevnější řetězce s oblečením nikdy nemohou dohnat second handovou nabídku stejnou kvalitou. Oblečení z kvalitních materiálů od uznávaných značek „za pár korun“ můžete sehnat opravdu jen v second handovém obchodě. Dalším kladem nákupu v second handu je fakt, že oblečení bylo většinou alespoň jednou práno. Výrobce z nekvalitních materiálů vás proto jen tak neoklame. Je potřeba zmínit i ekologické hledisko. Pokud dal někdo oblečení do bazaru, je jasné, že nevznikl odpad, který by bylo třeba skládkovat nebo spálit. Věc prostě slouží dál, jen někomu jinému.

Jak často přidáváte nové zboží?

Nové zboží přidáváme každých pár minut, což znamená, že každý týden u nás najdete celkem několik tisíc nových kousků. Je tedy neustále z čeho vybírat!

Je možné nepadnoucí kusy oblečení vrátit bez udání důvodu?

Zakoupené zboží nám můžete z jakéhokoliv důvodu do 14 dní vrátit zpět. Zboží s původní cedulkou a přiloženou fakturou nám jednoduše zašlete zpět a my vám vrátíme peníze. Zboží zasílejte na adresu: Balearia s.r.o., Povážská 289, 38601 Strakonice

Jak reklamovat chybnou objednávku?

Pokud ve Vaší objednávce došlo k problému, napište nám co nejdříve na email info@texona.cz.

Kolik času mám na zplacení objednávky převodem?

Platba za objednávku musí být připsána na náš účet do 5 dnů. Poté je zboží vráceno do prodeje. Zrušenou objednávku nelze obnovit. platba, která přijde na náš účet po uvedeném čase, bude zaslána zpět na Váš účet.

Jaké jsou možnosti platby?

  1. na dobírku
  2. platební kartou
  3. bankovním převodem

Kompletní informace o platbách najdete v záložce Doprava a platba